par augstām cenām

iepērkam

meža īpašumus

Ja Tev pieder meža īpašums tālu no vietas kur Tu dzīvo, tad pareizākais risinājums ir pārdot visu īpašumu. Kaut arī nelielu, bet tomēr kaut kādu laiku meža uzraudzība un apsaimniekošana patērē.

Lai pārdotu meža īpašumu ir vajadzīgs meža apsaimniekošanas projekts. Lai noteiktu cenu, vajadzētu atsūtīt šo projektu mums uz e-pastu. Ja tāda nav, tad mēs varam to uztaisīt nedēļas laikā.

cirsmas

Ja gribi gūt ienākumus no meža ilgtermiņā, tad pareizais risinājums ir pārdot vienu vai vairākas cirsmas un atstājot cērtamu mežu uz nākotni.

Lai saņemtu ciršanas apliecinājumu ir jāiestigo cērtamais nogabals, jāuztaisa skice un jāiesniedz pieteikums mežniecībā. visas šīs darbības mēs varam veikt.

izstrādes tiesības

Ja gribi gūt maksimālo peļņu šobrīd, bet paturēt īpašumu sev, tad mēs aprēķināsim cik daudz var nocirst uzreiz un cik par to esam gatavi samaksāt.

Šajā gadījumā slēdzam līgumu par izstrādes tiesību pirkšanu un samaksājam visu summu, tikai pēc tam sagatavojam cirsmas, saņemam ciršanas apliecinājumus un veicam mežizstrādi.