uzzini vairāk

par mums

pirmssākums

Uzņēmuma radīšana un izaugsme

SIA “APSE KL” darbu kokmateriālu tirgū uzsāka 1999. gadā ar diviem darbiniekiem – direktoru un grāmatvedi. Nodarbojāmies tikai ar kokmateriālu pārpirkšanu, izmantojot īŗētus kokvedējus. Pateicoties tam, ka nekrāpāmies ar kubikmetriem, klientu skaits ātri pieauga. Nopirkām pirmo kokvedēju, kā arī uzsākām cirsmu un meža īpašumu pirkšanu. Gadu gaitā tika nopirkti vairāki harvesteri un forvarderi, pieņemti darbā taksātori un izstrādes meistari.

moderna tehnika

Šobrīd esam pilnībā pārgājuši uz Komatsu tehniku. Mūsu īpašumā ir divi harvesteri un divi forvarderi. Visas tehnikas ir sagatavotas priekš maksimāli produktīvas un saudzīgas meža izstrādes. Viens no harvesteriem ir pārbūvēts no ekskavatora, tādā veidā iegūstot daudz lielāku atbalsta laukumu, jo ir uz kāpurķēdēm. Savukārt otrs harvesters ir iegādāts ar astoņiem riteņiem, nevis kā parasti ar sešiem. Abiem forvarderiem ir platās riepas. Tā visa rezultātā var izstrādāt slapjākas cirsmas atstājot mazākas rises.

darba vide

Šobrīd uzņēmumā ir 18 darbinieki – operātori, šoferi, meža eksperti un biroja strādnieki. Visi darbinieki ir ar labām prasmēm savā jomā, kā arī vienkārši patīkami cilvēki. Kolektīvā ir draudzīga atmosfēra un viegla komunikācija. Uzņēmuma vadītājs jau ilgus gadus ir Latvijas mežsaimnieku biedrības dalībnieks.

HA MEŽA ZEMES
318
HA ATJAUNOTA MEŽA
44
ĪPAŠUMI PIEDER
13
HA JAUNAUDZE
29