SIA "APSE KL" darbības joma ir mežizstrāde, mežu apsaimniekošana – konsultācijas īpašuma efektīvai pārvaldībai, meža apsaimniekošanas projektu izstrāde, pārstāvniecība valsts un pašvaldību institūcijās saistībā ar dokumentu noformēšanu un konsultācijas nodokļu jautājumos, kā arī kokmateriālu transportēšana un realizācija, piedāvājot izdevīgākos darījuma nosacījumus un tūlītēju apmaksu.

 
SIA "APSE KL" darbu kokmateriālu tirgū uzsāka 1999.gadā kā neliels uzņēmums, uzpērkot un realizējot apaļkokus sadarbībā ar mežu īpašniekiem. Vairaku gadu laikā, ceļot profesionālo kvalifikāciju un paplašinot uzņēmuma darbības sfēru, mūsu klientu skaits ir ievērojami audzis, tai pašā laikā kā viena no svarīgākajām vērtībām sadarbībā vēl joprojām tiek saglabāta individuāla pieeja attiecībās ar ikvienu no partneriem. Par visiem pakalpojumiem slēdzam sadarbības līgumus.
 
SIA"APSE KL" komandā ir kvalificēti speciālisti, kas strādā ar profesionālu tehniku, nodrošinot operatīvu, kvalitatīvu un pārskatāmu darba izpildi. Ar meža mašīnas HARVESTER CASE mežizstrādes darbu izpildes ātrumu (salīdzinājumā ar līdz šim plaši izmantoto cilvēku roku darbu) ir iespējams palielināt par 70%, rodot iespēju izstrādāt pat līdz 400-450 m3 kokmateriālu diennaktī.
 
Veiksmīgu sadarbību nodrošinās mūsu godprātīgā attieksme, pieredze, plašs partneru tīkls un stabilas pozīcijas kokmateriālu tirgū.